Zeytinburnu dış cephe izolasyon

Zeytinburnu dış cephe izolasyon

zeytin burnu dış cepheme mantolama

Zeytinburnu dış cephe izolasyon

İzolasyon çalışması yapılmamış ve belirli bir tarihten önce inşa edilmiş binalarda ısınma sorunları en büyük problemdir. Bu binalar, sizin kombinizi ne kadar yaktığınızdan bağımsız olarak sürekli ısı kazanır veya kaybeder. İçerideki ısıyı tutamazlar ve bu durum da inanılmaz yüksek elektrik ve doğalgaz faturaları ile karşılaşılmasına sebebiyet verecektir. Aynı zamanda izolasyon uygulaması yapılmamış bir bina, ses yalıtımına da sahip olmayacaktır. Günümüzde özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerimizde binalarımız otoban kenarı olmasa dahi sürekli bir araba gürültüsü oluşmakta. Bu ses kirliliğinden korunmak hiç olmadığı kadar önemli. Nemi, rüzgarı da dışarıda tutan izolasyon, mutlaka yaptırılması gereken bir uygulama.

Peki maddeler halinde sıralanacak olursa, dış cephe mantolama uygulaması bize ne kazandırır?

  • Yazın sıcağı, kışın da soğuğu dışarıda tutar. Bina yalıtımı için kritik önemdedir.
  • Trafik gürültüsü gibi pek çok ses kirlilik kaynağından bina içerisini izole eder.
  • Rüzgar, nem ve rutubet kavramlarını önemli ölçüde hayatımızdan çıkarır.

Yalnızca bu üç neden dahi yaşam kalitenizi önemli ölçüde arttırmak için yeterli.

 

Zeytinburnu Isı Yalıtım

Isı yalıtımı, yapılara uygulanan mantolama sistemleri ile sağlanan ve enerji tasarrufu sağlama konusunda oldukça büyük bir paya sahip olan uygulamalardır. Isı yalıtımı kış aylarında artan yakıt giderlerinin yanı sıra yaz aylarında artan soğutma masraflarını da en alt düzeye indirme konusunda oldukça önemli bir etkiye sahiptir.

Kılıç Teknik Yapı olarak hizmet verdiğimiz Zeytinburnu ısı yalıtım sektörümüzde tasarrufa katkı sağlayabilmek amacı başta olmak üzere yapı ömrünü uzatmak, yapılara daha modern bir görüntü kazandırmak ve yapıların bakım onarım maliyetlerini en aza indirmek amacıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

1.sınıf kalitedeki malzemelerimize eşlik eden yapıya özel olarak hazırladığımız ısı yalıtım sistemi planlarımız sayesinde sektörümüzde ön plana çıkarken doğanın korunması için de katkı sunmaktayız.

Isı Yalıtımı Yapının Ömrünü Nasıl Uzatır?

Yapının içi ile yapının dışı arasında sürekli bir sıcaklık farkı bulunmaktadır. Kışın yapının içi daha sıcakken dışarısı daha soğuk, yazınsa dışarısı daha sıcakken içerisi daha soğuktur. Bu durum yapının iç ve dış kısımları arasında ısı köprülerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Isı köprülerinin artması yapı üzerinde var olan nemim artmasına, nemin artması da rutubet, küf ve mantar gibi yapı ömrünü kısaltan etkilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Isı yalıtımı uygulaması gerçekleştirilen bir yapıda, ısı köprülerinin oluşumu en alt düzeye indirilmiş olurken nem, rutubet ve küf gibi oluşumların engellenmesi sağlanmakta dolayısıyla da yapının ömrünün uzatılmasına zemin hazırlanmaktadır.

Kılıç Teknik Yapı olarak hizmet verdiğimiz Zeytinburnu ısı yalıtım sektörümüzde kişilere daha sağlıklı, daha konforlu ve rutubetsiz birer alan sunarak hem dış hem de iç yüzeylerde yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmekteyiz. Yapıların dayanıklılıklarını arttırırken iç mekanlarda sıcaklığın daha dengeli dağılmasına olanak sunmaktayız. Bu sayede 4 mevsim enerji tasarrufuna imkan sağlarken hem kişilerin bütçelerini hem de doğanın korunmasına zemin hazırlamaktayız.

Uzman Bilgisi Kaliteli Hizmetin Adresi: Kılıç Teknik Yapı

Firmamız olarak hizmet verdiğimiz Zeytinburnu ısı yalıtım sektörümüzde profesyonel hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Gerek güçlü altyapımız gerek titiz ve planlı çalışma ahlakımız gerekse de alanında uzman kadromuz ile 1.sınıf kalitede hizmetler sunarken tasarrufun önemini temel alan hizmet anlayışımızla da sektörümüzde en üst düzeydeki kalitede hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Zeytinburnu ‘nda dış cephe boyama yaptırmak istiyorsanız destek@kilicteknikyapi.com adresine mail atabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 0532 592 34 31 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı Whatsapp – 905325923431 ile hemen Zeytinburnu dış cephe boya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın