Termal Kamera Çekimi

Termal kameralar sayesinde bina ve konutlardaki ısı kaybına neden olan durumlar belirleniyor. Dış cephe ve çatılarda hava akımı oluşturan kısımlar kızılötesi ışınlar yardımı ile ortaya çıkıyor. Bu ortaya çıkan sorunlar Kılıç Teknik Yapı uzman kadrosu tarafından izole edilebiliyor. Yapılacak çalışmalar bu termal kamera çekimi işlemi sayesinde oluyor. Evlerinizdeki ısı kaçaklarına siz de bu sayede ulaşmış olursunuz. Konutların ısı yalıtımı ve ısı sorunlarının belirlenmesinde kullanılan en etkili yöntemdir. Infrared termografi tekniği olarak bilinen bu yöntem olmazsa olmaz bir ısı yalıtım raporlama taktiğidir.

Firmamızdan termal kamera çekimi hizmeti almak için ücretsiz keşif formunu doldurabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 ve 0532 592 34 31 numalarından bize ulaşabilirsiniz. destek@kilicteknikyapi.com mail adresine bilgilerinizi göndererek ücretsiz keşif için bize ulaşmış olursunuz. Binanıza, meskeninize ve konutunuza uygun termal kamera çekimi hizmet seçimi için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Keşif randevu işlemi için sizlere ulaşacaktır. Rutubet ve ısı yalıtımını engelleyen sebepleri ortadan kaldıracak çözümleri uygun fiyat ve kısa sürede çözülmesi için sizlere en iyi teklifi sunmak için hazırız. Ücretsiz keşif formunu doldurarak bize ulaştıktan sonra ekibimiz İstanbul içine aynı gün ulaşarak keşif yapacaktır.

Bina görüntüleri termal kameralar yardımı ile raporlanır, konusunda uzman personelimiz tarafından raporlar hazırlanır. Yapılacak çalışmaların detayı da sizlere ısı yalıtım, mantolama, dış cephe kaplama ve çatı tamiri gibi çözümleri aktarır.  Sizler de bina yönetimi ve yetkili kişilere bu durumu anlatmamızı sağladığınızda ısı yalıtım, mantolama, dış cephe kaplama ve çatı yalıtımı/tadilatı/çatı bakım onarım konularını çözüme kavuşturabiliriz.

Yetersiz kalan ısı yalıtımı ve ısı kaçakları önceden raporlandıktan sonra iş bitiminde de aynı raporlar tekrar çıkartılır ve tarafınıza güvenle sunulur. Isı tasarrrufu ve karınız bu sayede ortaya çıkar.

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın