Şile Dış Cephe Mantolama

Şile Dış Cephe Mantolama

şile dış cephe mantolama

Şile’ de Dış Cephe Mantolama Nereye Yaptırılır ?

Değerli ziyaretçilerimiz Kılıç Teknik Yapı Sitemizin bu bölümünde Sizlere dış cephe mantolama ve izolasyon sektörü hakkında kısa kısa açıklama metinleri paylaşacağım. Sizlere bu sektörü anlatırken Kılıç Teknik Yapı isimli firmamızın sektördeki yeri hakkında da biraz tanıtım yapmayı amaçlıyorum. Bu tanıtım metni boyunca sizlere en doğru şekilde en güvenilir hizmeti vermeye çalıştığımız ve kesinlik bir defalık bir irtibat değil tüm yakınlarına bizler için referans olabilecek uzun süreli dostluklar amaçladığımızı hemen fark edeceksiniz. Ünlü Alman Markası olan Bosch’un Kurucusu olan  Jerome Rigobert Bosch’un da söylediği gibi ”insanların Güvenini Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih ederim

şile dış cephe mantolama
şile dış cephe mantolama

Sözünden yola Çıkarak. tecrübemizin 30 yılındaki her karesine bu anlayışı aşılamaya çalıştık. Bütün bu boyacılık ve inşaat sektörü furyasında 17 ağustosu depremini’de kendimizdeki kaliteli işçilik anlayışına enjekte ederek yıllara meydan okuyacak ve işçilik yada malzeme hataları yüzünden çatlamalar patlamalar olmayacak şekillerde göz zevkine hitap eden kaliteli işçilik ile tam 30 yıldır İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Ürün ve Malzeme temini sunar

Dış cephe mantolamadan tutunda izolasyon, dış cephe ısı yalıtımı, çatı aktarma ve boya işlerinde kullanılması gereken bütün ürünler firmamızın güvencesindedir.

      Kılıç Teknik Yapı Kimdir ?

1990 yılının başlarında küçük bir nalburiye dükkanı olarak girmiş olduğumuz inşaat sektöründe siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmış ve zamanla deneyimli ustaları bünyemize katarak Sektörde kendi işini alarak kaba sıvadan bina işlerini izolasyon, mantolama, ısı yalıtımı ve son olarak dış cephe boyasını tamamladıktan sonra anahtar teslim işler yapan bir firma haline gelmiştir. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veren hatta inşaat sektöründe hatırı sayılan sözü geçen markası bilindik bir firma olma yolundayız.

30 yılı aşkın bu süreçte her geçen gün daha kaliteli ustaları da bünyemize katarak Ciddi projelere imza atmış bulunuyoruz. Dış cephe mantolama ve izolasyon işlerinizi yaptırabilmek için bütün gün internet üzerinde arama yapmaktan sıkıldıysanız artık doğru sayfada olduğunuza emin olarak bizleri günün her saatinde çekinmeden araya bileceğinizi belirtmek isterim.

Şile Dış Cephe Mantolama

Mantolama, binaların dış cephesinin birtakım yalıtım malzemeleri ile kaplanması ve bu sayede ısı yalıtımı sağlanmasıdır.  Firmamız tarafından bu alanda profesyonel olarak mantolama hizmetleri sunuluyor. Sunduğumuz hizmetler kapsamında her türlü binanın ısı yalıtımına sahip olmasını sağlarız. Bu hizmeti alarak evlerinizde yaşadığınız enerji kaybını en alt düzeye indirebilirsiniz.

Hem kış ayları hem de yaz aylarında faydalı olan mantolama işlemi ile avantaj sağlayabilirsiniz.  Şile dış cephe mantolama firmamız bu alanda kaliteli yalıtım malzemeleri ile hizmet veriyor. Verdiğimiz hizmetler ile binanızın dış cephesinin tamamen izole edilmesini sağlarız. Mantolama işlemlerinin ısı yalıtımı haricinde sunduğu birçok faydası da vardır.

 

Neden Mantolama Yaptırmalısınız?

Mantolama yaptırmanın faydaları oldukça fazladır. Bu yüzden de binalarda çok fazla tercih edilir. Firmamız tarafından bu işlemi yaptırmanız ve enerji tasarrufu sağlamanız tavsiye ediliyor. Öncelikle sunduğumuz hizmetler kapsamında yazın ısı kaybı yaşamazsınız. Bununla birlikte kışın işe eve fazla ısı girmesini engellersiniz. Şile dış cephe mantolama hizmetlerimiz ile aynı zamanda binanın dış cephesini bir nevi koruma altına alırsınız.

Bunların yanında ısı yalıtımı malzemeleri terleme sonucunda meydana gelen nem gibi sorunları engeller. Sunduğumuz hizmetlerin bir diğer faydası ise ısı yalıtımı ile birlikte su yalıtımı imkânı da sağlamasıdır. Firmamız hizmetlerinden yararlanarak Şile ‘de bulunan binanızın dış cephesine yalıtım malzemeleri ile kaplayabilir ve bunlar gibi avantajlar elde edebilirsiniz.

 

Mantolama Hizmetlerinde Doğru Tercih

Mantolama hizmeti alacak kişilerin doğru firma tercih yapması çok önemlidir. Yalıtımın tam anlamı ile etkili olabilmesi için alanında uzman bir firmadan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Bu noktada ise Şile dış cephe mantolama firmamız ön plana çıkar. Deneyimli personellerimiz ve sektördeki uzun faaliyet süremizden kaynaklanan tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Binanın dış cephesinde yüksek kaliteli mantolama malzemeleri kullanıyor ve son derece etkili bir yalıtım sağlıyoruz. Aynı zamanda bütün mantolama işlemlerinde uygun fiyat seçenekleri sunarız. Bu doğrultuda bizimle iletişime geçebilir ve hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan dış cephe mantolama hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz.

Şile‘de dış cephe mantolama yaptırmak istiyorsanız destek@kilicteknikyapi.com adresine mail atabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 0532 592 34 31 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı Whatsapp – 905325923431 ile hemen Şile dış cephe mantolama hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın