Maltepe dış cephe izolasyon

Maltepe dış cephe izolasyon

Maltepe dış cephe izolasyon

Dış duvarlar, normalde binaların içinden ısının oldukça denetimsiz şekilde çıkabildiği en büyük yüzeylerdir. Her yıl 1m² yalıtılmamış duvardan 100-150 kilowatt saat arasında elektrik enerjisi veya 10-15 metreküp gaza tekabül eden ısıtma enerjisi yalıtılmamış duvarlardan kaybolur. Bu da Poliüretan Köpük dış cephe ısı yalıtımıyla en fazla %90 azaltılabilir. Sprey Poliüretan Köpük ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamaları iskele veya vinç yöntemi yardımıyla çok hızlı şekilde tamamlanır. Geleneksel ısı yalıtımı uygulamalarının iskele kurularak gerçekleştirilemediği kör cephe alanlarda Sprey Poliüretan Köpük’ün vinç yardımıyla uygulanabiliyor olması uygulama zorluğunun olduğu alanlarda da Sprey Poliüretan Köpük ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamalarını hızlı ve benzersiz kılıyor.

Püskürtme Poliüretan Köpük’ün uygulandığı yüzey formu önemsizdir. Yüzey formu hangi şekilde olursa olsun hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yüzey formunu alarak kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerini yok ederek yapışır. Çok güçlü yapışma özelliğine sahip olduğu için darbe, sarsıntı, tektonik hareketlerden ve titreşimlerden etkilenmez. Esnektir, yapıyla birlikte çalışır. Yapışan köpüğün ömrü bina ile eş değerdir. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile ısı yalıtımı gerçekleştirilmiş dış cephe üzerine son kat olarak uygulanan dekoratif kaplama seçenekleri (sıva-boya, kompozit dış cephe giydirme, granit veya doğal taş kaplama vs.) yapıyı suya, mekanik etkilere, aşınmaya ve güneşin ultraviyole etkilerine karşı korumuş olur.

Maltepe Dış Cephe İzolasyon

İzolasyon, bir bölgenin belirli şeylere karşı yalıtıma uygun hale getirilmesine denir. Çok fazla alanda izolasyon çalışmaları yapmak mümkündür.  Bunlardan birisi ise dış cephelerdir. Maltepe dış cephe izolasyon firmamız tarafından, binasına yalıtım yaptırmak isteyen kişilere hizmet veriliyor. Bu hizmetler kapsamında kolay bir şekilde izolasyona sahip oluyor ve enerji tasarrufu sağlıyorsunuz.

Özellikle kış aylarında ısınmak amacı ile yüksek enerji kullanımı yapılır. Bu enerji kullanımının bir kısmı ise maalesef ev içinde tutulamaz ve dışarıya kaçar. Firmamız tarafından binaya uygulanan izolasyon sistemi sayesinde enerji kayıpları minimum düzeye indirilebilir. Enerji kaybının azaltılması sayesinde de ısınma ve benzeri konulardaki maliyetleriniz azalır.

 

İzolasyon Yapılma Aşamaları Nelerdir?

İzolasyon işlemleri oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamız personelleri ilk olarak binanın dış cephesini kontrol eder.  Bu kontrol işlemi ile binada herhangi bir sorun olup olmadığı tespit edilir.  Daha sonra Maltepe dış cephe izolasyon işlemleri kapsamında kaliteli yalıtım malzemeleri kullanılarak işleme başlanır.  Personellerimiz çalışma sırasında bütün güvenlik önlemlerini alır ve oldukça dikkatli bir süreç geçirilir.

Kaliteli malzemeler ile bina kaplandıktan sonra yalıtım sistemi bitirilmiş olur. Özellikle belirtmek gerekir ki firmamız personelleri deneyim sahibi kişiler olduğundan tamamen sorunsuz ve hızlı bir şekilde izolasyonu tamamlar. İzolasyon işleminden sonra Evinizde kullandığınız enerjinin büyük bir bölümü içeride kalacaktır.  Bu sayede de tasarruf sağlayarak maliyetlerde gözle görülür ciddi bir azalma gerçekleşir.

 

İzolasyon İşlemlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sektörün en fazla tercih edilen firmalarından biri olarak bütün hizmetlerimizde ekonomik fiyat politikası uygulayarak çalışıyoruz.  Bu doğrultuda ise bütçenize uygun izolasyon fiyatlarıyla ön plana çıkıyoruz. Maltepe dış cephe izolasyon işi yaptırmak isteyen kişiler için en kaliteli yalıtım malzemelerini kullanmaya özen gösteririz.

Binanın boyutuna bağlı olarak kaplamada kullanılacak malzeme ve işçilik daha fazla olacağından fiyatlar da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Bütün bunlar doğrultusunda firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alma imkânı sağlıyor. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve firmamızdan fiyat teklifi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe ‘de dış cephe izolasyon ve mantolama yaptırmak istiyorsanız destek@kilicteknikyapi.com adresine mail atabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 0532 592 34 31 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı Whatsapp – 905325923431 ile hemen Maltepe dış cephe izolasyon ve mantolama hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın