Dış Cephe Kaplama

Kılıç Teknik Yapı olarak sizlere dış cephe kaplama hizmeti sunuyoruz.

KILIÇ TEKNİK YAPI DIŞ CEPHE KAPLAMA HİZMETİNİ NASIL YAPIYOR?

  • Subasman Profili Uygulaması
  • Kaplama Levhalarının Yapıştırılması
  • Kaplama Levhalarının Dübellenmesi
  • Kenar ve Köşe Uygulamaları
  • Fileli Sıvası Uygulaması
  • Son Kat Dekoratif Kaplama
  • Dış Cephe Boya Uygulaması

Kılıç teknik yapı; dış cephe kapalama uygulamarını bütçenize uygun kısa sürede ve uygun ödeme seçenekleri ile sunar. Bizi arayıp bilgi alın.

Binanızın fotoğrafları sonrasında dış cephe kaplama alternatifleri belirlenir. Dijital ortamda 3 boyutlu olarak örnek tasarımlar hazırlanır. Dış cephe kaplama uygulamarına başlarız ve söz verdiğimiz sürede tamamlarız. Kılıç Teknik Yapı tüm bina sakinlerinin beğeneceği dış cephe kaplama tasarım ve modelleri uygulayacaktır. Dış cephe kaplama ve mantolama için kalitenin yanı sıra tasarıma da önem vererek işleri sizlerin beğenesine sunar. Özellikle çevre peyzajını koruyan dış cephe uygulamaları tercih edilmektedir. Uygun fiyat ve garantili bina ısı yalıtımı & dış cephe kaplaması için bizi tercih edebilirsiniz. Dış cephe kaplama hizmeti ile %50 ısı tasarrufu sağlanır ve binanız estetik bir görünüme kavuşur. Bina dış cephe kaplaması için 3 boyutlu renklendime seçenekleri için sizlere önceki referanslarımızdan bazı örnek tasarımları da sunmaktayız.

Firmamızdan dış cephe kaplama hizmeti almak için ücretsiz keşif formunu doldurabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 ve 0532 592 34 31 numalarından bize ulaşabilirsiniz. destek@kilicteknikyapi.com mail adresine bilgilerinizi göndererek ücretsiz keşif için bize ulaşmış olursunuz. Binanıza, meskeninize ve konutunuza uygun dış cephe kaplama hizmet seçimi için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Keşif randevu işlemi için sizlere ulaşacaktır.

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın