Bina Güçlendirme

Bina Güçlendirme

Bina Güçlendirme Sistemleri Karbon Fiber Kolon Güçlendirme Sistemleri, Kılıç Teknik Yapı ekibi ile artık çok kolay ve uygun fiyatlı. Bina dayanıklılığı için güçlendirme çalışmaları Kılıç Teknik Yapı tarafından yapılmaktadır. Belediye onaylı ve tüm işlemleri resmi onaylıdır. Uzman kadromuz ve mühendis arkadaşlarımız sizler için en uygun bina güçlendirme sistemlerini hazırlar. Deprem dayanıklı yaşam alanları için bizi arayın. Binanızın deprem direnci artsın. Detaylı ön bilgi için bizi arayabilirsiniz. Kolon güçlendirmesi; karbon lifli polimer projeleri uygulamaktadyız. Bina güçlendirme, karbon fiber güçlendirme binanızı güçlendirme için hemen teklif alın. Yapı güçlendirme, karbon fiber kumaş bina güçlendirmesi uygulanır. Karbon fiber kumaş ile binanız deprem dirençli olacaktır. Profesyonel hizmet ve uzman ekip 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Bina güçlendirme ve inşaat hizmetleri konusunda yılların tecrübesi ile Kılıç Teknik Yapı Bina Güçlendirme Merkezi – Ücretsiz Keşif İmkanı hizmetinizde olacaktır.
En iyi ürün kalitesiyle mimaride farklı işler yapıyoruz. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif bilgisi için +(90) 532 592 34 31 bizi arayın. Geniş vizyonumuzla modern dünyaya uyum sağlayan depren dirençli yaşam alanları tasarlıyoruz. Türkiye geneli bina güçlendirme, karbon fiber ve betonarme güçlendirme işleriniz itina ile yapılmaktadır.
Bina güçlendirmesi mi yaptırmak istiyorsunuz?
Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
İstanbul Kılıç Teknik Yapı mühendisleri ile sizleri bekliyor. Anahtar teslim projeler ürtmekteyiz. Depren dayanıklı projeleriniz için buradayız.
Depreme karşı bina güçlendirme için bizi arayabilirsiniz. İstanbul ‘da eviniz nerede olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti ile bakanlık ve belediye onaylı projeniz hazırlanacaktır. Bina güçlendirme konusunda size bilgi verecek deprem riskinizi öğrenin ve karot testi işlemi sayesinde binanızın eksiklerini tamamlarız. Binanızın deprem performans testlerinizi tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuz ile gerçekleştiririz. Binanızın deprem dayanıklılığını ölçer, sizinle birlikte geleceğiniz için önlem alırız. İhmal edilmemesi gereken bu hayati konularda ekibimiz sizin sağlığı için çalışır ve depren dirençli yaşam alanları üretmek için gece gündüz çalışır.
Ertelemeyin bizi arayın… +(90) 532 592 34 31
Bina Çelik Güçlendirme | Kılış Teknik Çelik Bina Güçlendirme
bina celik guclendirme kilicteknikyapi.com 0532 592 34 31
bina celik guclendirme kilicteknikyapi.com 0532 592 34 31

Deprem analiz hizmeti deprem karot analizi ve bina kolon güçlendirme seçenekleri için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz aynı gün size ulaşır ve bilgi verir.

Bina güçlendirme çalışmaları uzman kadromuz ile birlikte başlatılır. Nelere ihtiyaç olduğu raporlanır. Geoteknik mühendislerimiz sayesinde en doğru yöntem için çalışmalar yapılır. Hangi aşamaların hangi zamanlarda uygulanacağı belirlenir ve site/apartman yönetimine sunulur.

Bina güçlendirme yöntemleri:
  1. Kanat ekleme.
  2. Perde duvar/kolon ekleme
  3. Eski ve yeni betonları kaynaştırma.
  4. Kolon mantolama.
  5. Çelik mantolama.
  6. Betonarme mantolama.
  7. Epoksi enjeksiyonu.
  8. Mantolama veya gömlek geçirme.
beton perde sistemi kilicteknikyapi.com 0532 592 34 31
beton perde sistemi kilicteknikyapi.com 0532 592 34 31

Deprem ve inşaat uzmanlarına göre apartman güçlendirme çalışmaları doğru yapıldığı zaman en az kentsel dönüşüm çalışmaları kadar geçerli ve etkili olduğu belirtilyor.  Bu yetkililer kolon güçlendirme çalışmaları yapılırken insanların evlerini terketmek zorunda olmayacaklarını belirtiyor. Siz evinizde çay/kahve içerken çalışanlar binanızın güçlendirme çalışmalarını devam ettirebilir.

Ortalaman 5 katlı bir bina için tahmini işlem süresi 40 gün olarak belirlenebiliyor. Binanın diğer etkenleri de bu süreyi etkileyebiliyor. Örneğin bitişik nizam olan konutlarda bazı gecikmeler olabilir.

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın