3D Renklendirme

Kılıç Teknik Yapı ile 3D Renklendirme ile Dijital ortamda uygulama yapılacak yerin öncesi ve sonrasını görebilir Isı yalıtım dizayn seçeneklerine bakabilirsiniz.

Binanızın fotoğraflar yerinde çekilerek uygun açı ve renkler önceden ekibimiz tarafından belirlernir. Bilgisayar ortamında da dijital olarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır. Sizlere 3 boyutlu olarak renkli şekilde sunulur. Sözleşmeye istinaden bina yönetiminden alınan karara göre seçim belirlenir. 3D renklendirme hizmeti sonunda ısı yalıtım, mantolama ve dış cephe kaplama uygulamarı başlanmış olur. Kılıç Teknik Yapı tüm bina sakinlerinin beğeneceği tasarım ve modelleri uygulayacaktır. Dış cephe kaplama ve mantolama için kalitenin yanı sıra tasarıma da önem vererek işleri sizlerin beğenesine sunar. Özellikle çevre peyzajını koruyan boya uygulamaları tercih edilmektedir. Uygun fiyat ve garantili bina ısı yalıtımı için bizi tercih edebilirsiniz. İzolasyon ve drenaj ile %50 ısı tasarrufu sağlanır ve binanız estetik bir görünüme kavuşur. Bina dış ceppe 3 boyutlu renklendime seçenekleri için sizlere önceki referanslarımızdan bazı örnek tasarımları da sunmaktayız.

Firmamızdan 3d renklendirme hizmeti almak için ücretsiz keşif formunu doldurabilirsiniz. Ya da 0216 367 17 70 ve 0532 592 34 31 numalarından bize ulaşabilirsiniz. destek@kilicteknikyapi.com mail adresine bilgilerinizi göndererek ücretsiz keşif için bize ulaşmış olursunuz. Binanıza, meskeninize ve konutunuza uygun 3d renklendirme hizmet seçimi için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Keşif randevu işlemi için sizlere ulaşacaktır.

 

Bir Mesaj Yollayın
Bir Mesaj Bırakın
Bir Mesaj Bırakın
Şimdi Arayın